Medarbetare

Försäljning Daniel Krakowski
Försäljningschef
08-610 06 19
daniel.krakowski@gehrmans.se
  Inger Nilsson
Säljare, Kundtjänst
08-610 06 06
inger.nilsson@gehrmans.se
  Birgit Ulvfot
Systemadministratör, Kundtjänst
08-610 06 07
birgit.ulvfot@gehrmans.se

Marknad     
– Tonsättare och repertoar Gunnar Helgesson
VD, Marknadsansvarig – Tonsättare och repertoar
08-610 06 12
gunnar.helgesson@gehrmans.se
  Kristina Fryklöf
Promotionansvarig
08-610 06 17
kristina.fryklof@gehrmans.se
  Ingrid Sköld Aareskjold
Orkesterbibliotekarie, Ansvarig hyresbibliotek
08-610 06 20
ingrid.aareskjold@gehrmans.se
  Ingela Bohlin
Orkesterbibliotekarie
08-610 06 09
ingela.bohlin@gehrmans.se
     
– Utgivning och produktion Karin Ekedahl
Marknadsansvarig – Utgivning och produktion
08-610 06 08
karin.ekedahl@gehrmans.se
  Maria Nordstedt
Projektledare
08-610 06 11
maria.nordstedt@gehrmans.se
  Martin Möller
Projektledare, Webmaster
08-610 06 13
martin.moller@gehrmans.se

Affärsstöd Peter Böhmer
Administrativ chef
08-610 06 02
peter.bohmer@gehrmans.se
  Ing-Marie Granestrand
Ekonomiadministratör
08-610 06 14
ing-marie.granestrand@gehrmans.se
  Stefan Eklund
Copyright & Licensing Manager inkl. Opera och Balett
08-610 06 05
stefan.eklund@gehrmans.se
  Sara Appelgren
Royalty Manager
08-610 06 16
sara.appelgren@gehrmans.se

VD Gunnar Helgesson 08-610 06 12
gunnar.helgesson@gehrmans.se
Senior Advisor Kettil Skarby 0736-20 99 33
kettil.skarby@gehrmans.se